Divadlo Jána Palárika v Trnave – NOVEMBER 2017

Divadlo Jána Palárika v Trnave – NOVEMBER 2017

3.

piatok

10:00

MALÝ PRINC   (Antoine de Saint - Exupéry)

5.

nedeľa

16:00

MALÝ PRINC   (Antoine de Saint - Exupéry)

6.

pondelok

19:00

PALÁRIK alebo BESKYDOV (Martin Timko)                                                   ŠTÚDIO      

7.

utorok

10:00

TIMON ATÉNSKY   (William Shakespeare)

19:00

TRI LETUŠKY V PARÍŽI (Marc Camoletti)

8.

streda

19:00

DIMITRIJ SAMOZVANEC (Ján Palárik)              

9.

štvrtok

19:00

[NA GUT] ZAČÍNAME! (Tomáš Vůjtek)                                                             ŠTÚDIO

10.

piatok

10:00

OSTROV POKLADOV (Robert Louis Stevenson)

19:00

RAPPER (Jakub Nvota)        Divadelní spolek FRÍDA                                 DIV 2017    

12.

nedeľa

17:00

CYRANO Z PREDMESTIA  Art Music Orchestra Červeník

13.

 

pondelok

 

19:00

VEĽKÝ GATSBY   (Francis Scott Fitzgerald)                        

14.

utorok

19:00

VEĽKÝ GATSBY   (Francis Scott Fitzgerald)                        

15.

streda

10:00

SLUHA DVOCH PÁNOV (Carlo Goldoni)  DOM UMENIA Piešťany            NA ZÁJAZDE  

16.

štvrtok

19:00

PLASTICKÝ OBRAZ (Marius von Mayenburg)  

 

18.    sobota          NOC DIVADIEL 2017

 

19.

nedeľa

16:00

PALCULIENKA  Spišské divadlo Spišská Nová Ves

20.

pondelok

10:00

PALCULIENKA  Spišské divadlo Spišská Nová Ves

19:00

CHARLEYHO TETA (Brandon Thomas, Emil Spišák)

Spišské divadlo Spišská Nová Ves

21.

 

utorok

10:00

MLYNÁRKIN PYTAČ  (Andrea Smreková, Ladislav Kočan) 

19:00

PALÁRIK alebo BESKYDOV (Martin Timko)                                                    ŠTÚDIO

22.

streda

18:30

ACH TIE ŽENY, ACH TÍ MUŽI (Georges Feydeau) (organizované predstavenie)

23.

štvrtok

19:00

ZMIERENIE alebo DOBRODRUŽSTVO PRI OBŽINKOCH (Ján Palárik)

24.

piatok

10:00

DIVNÝ JANKO   (Štefan Králik)

26.

nedeľa

16:00

MECHÚRIK KOŠČÚRIK S KAMARÁTMI Divadlo HAPPY Bratislava             ŠTÚDIO

27.

pondelok

19:00

ŤAPÁKOVCI  (Božena Slančíková – Timrava, Ondrej Šulaj)                                        

28.

utorok

10:00

ŤAPÁKOVCI  (Božena Slančíková – Timrava, Ondrej Šulaj)                                                              

29.

streda

10:00

ZLATÝ KĽÚČIK  (Alexej Tolstoj)      

30.

štvrtok

19:00

SLUHA DVOCH PÁNOV (Carlo Goldoni)                            (organizované predstavenie)

 

REZERVÁCIE VSTUPENIEK na tel. č.: 033 ( 5511 125, e-mail: pokladna@djp.sk ONLINE PREDAJ VSTUPENIEK NA www.djp.sk

Predpredaj vstupeniek na programovom oddelení Divadla Jána Palárika v Trnave.

Pondelok - piatok od 9:00 – 12:30 a od 14:00 – 16:30 a hodinu pred začiatkom predstavenia.

Zľavu poskytujeme študentom, seniorom a držiteľom preukazu ZŤP. Možnosť platby vstupeniek kultúrnymi poukazmi.